У львівській гімназії «Гроно» учні демонстрували та відпрацьовували питання цивільного захисту

Вже традиційно весною та восени для маленьких мешканців у кожному районі міста Львові відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації – «Дні цивільного захисту», що його ініціює міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, із залученням техніки МНС та особового складу районних відділів Львова ГУ ДСНС України. Вчора, 6 березня, показові навчання відбулися в НВК «Гроно» (вул. Вигоди, 27).

Під час показового Дня цивільного захисту у навчальному закладі фахівці розповідали про те, як надавати першу медичну допомогу, орієнтуватися на місцевості, провели показову евакуацію зі школи під час навчальної пожежі. Також відбулися естафети та змагання.

«Рятувалися від терористів, надавали першу допомогу і успішно евакуйовувались зі школи. Школярі мали змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників, які ліквідовуватимуть умовні пожежі, рятують людей з приміщень навчальних закладів тощо, а й безпосередньо спілкувалися з рятувальниками та бачили професійну пожежно-рятувальну техніку, самі навчались гасити пожежу», - зазначив головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Олег Дубчак.

Зокрема, школярі мали відкриті уроки та уроки з елементами ігор та інтерактивних завдань під час різних ситуацій, відбулась спортивна естафета та змагання, а також майстер-клас з надання першої домедичної допомоги. Відтак, тривали інтерактивні лекції, перегляд навчальних фільмів, профорієнтаційна бесіда. Опісля проводили заходи з евакуації.