Завтра у школі № 50 м. Львова відбудеться показовий «День цивільного захисту»

Вже традиційно весною та восени для маленьких львів’ян у кожному районі міста відбуваються заходи з попередження і реагування на надзвичайні ситуації – «Дні цивільного захисту». Завтра, 15 березня, показові навчання відбудуться в середній загальноосвітній школі № 50. Такі заходи вже відбулись у двох школах міста – НВК «Гроно» та ССЗШ № 52.

«Школярі мають змогу не тільки подивитися на практичні дії рятувальників, а й безпосередньо поспілкуватися з рятувальниками та побачити професійну пожежно-рятувальну техніку, засоби радіаційного та хімічного захисту. Будуть проведені змагання, естафети між учнями, а також заходи з евакуації», - зазначив головний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Олег Дубчак.

Коротка програма «Дня цивільного захисту»:

8.30 – урочисте відкриття на загальношкільній лінійці.

10.00 – огляд стіннівок, кутків з тематики цивільного захисту.

10.20 – відкриті уроки та практичні заняття у всіх класах з тематики цивільного захисту.

11.20 – огляд виставки засобів радіаційного та хімічного захисту

11.40 – проведення змагань, естафети між учнями.

12.50 – тренінг медичної служби району щодо надання першої допомоги.

13.10 – проведення заходів з евакуації.

 – 13.20 – практичні заходи аварійно-рятувальних підрозділів та служб ЦЗ. Дії кінологічної служби, дії пожежно-рятувального підрозділу.

14.40 – проведення підсумків.

Зазначимо, що «Дні цивільного захисту» ініціює міське управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, із залученням техніки МНС та особового складу районних відділів Львова ГУ ДСНС України