Онлайн-карта укриттів знову доступна для мешканців

  • 05.08.2022, 16:43
  • Пресслужба ЛМР
У мерії відновили доступ до інтерактивної мапи із найпростішими укриттями для мешканців Львівської міської територіальної громади.

фото ілюстративне, автор: Олександр Мазуренко

Так, раніше, із запровадженням воєнного стану на території України, доступ до карти був тимчасового обмежений, аби унеможливити потенційний доступ ворога до інформації про критичну інфраструктуру міста. Втім тепер, після перевірки сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» всієї інформації, карта знову стала доступною для мешканців.

Львів'янам нагадують, що наразі найпростіших укриттів у місті є орієнтовно 6 тисяч. Ознайомитись із їх розміщенням на карті можна за посиланням.

Також управління інформаційних технологій Львівської міськради нагадує, що мешканці можуть знайти найближче укриття за геолокацією чи назвою вулиці також у Viber та Telegram у міському чатботі City Helper Bot. Так, аби перейти до пошуку найближчого до вас укриття, необхідно обрати розділ «Укриття» у головному меню, ввести назву вулиці або надіслати місце вашого розташування.

Перейти у City Helper Bot можна за посиланням: https://ayko.app/city.helper та обрати один із месенджерів (Viber або Telegram).

Додамо, офіційні канали отримання інформації:

Facebook-сторінка міського голови: https://www.facebook.com/andriy.sadovyi