У жовтні діти, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, поїдуть оздоровлюватися в санаторії

Восени цього року діти, з числа постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, оздоровлюватимуться у санаторіях «Світанок» (м. Моршин) та «Карпатські зорі» (с.Модричі Дрогобицького р-ну). Про це повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради.

Санаторно-курортні путівки в оздоровчі заклади були закуплені Міністерством праці та соціальної політики та скеровані для оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, що проживають у Львові та Львівській області. Для дітей-мешканців Львова виділено 42 санаторно-курортні путівки, зокрема в санаторій «Світанок» - 34 путівки та в санаторій «Карпатські зорі» - 8 путівок. Заїзд на здійснення санаторно-курортного лікування у санаторій «Карпатські зорі» здійснюватиметься з 13 жовтня. У санаторій «Світанок» плануються 3 заїзди: з 15 жовтня, з 18 жовтня та з 6 грудня 2008 року. Путівки розподілені для всіх районів Львова.

Як повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради, Залізничний відділ соціального захисту також формує та забезпечує супровід групи дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, які поїдуть на оздоровлення з 15 жовтня до 2 листопада в санаторій «Світанок».