У Львові випробували нову пожежну автодрабину

«Львів єдине місто в Західній Україні, яке має таку драбину. Це дає нам можливість рятувати людей у квартирах на верхніх поверхах висотних будинків. І соромно сказати, що донедавна ті мешканці Львова, які живуть вище 9 поверху, не мали стовідсоткової гарантії, що в разі надзвичайної ситуації вони будуть врятовані. Місто витратило на придбання машини 7,5 мільйонів гривень...

«Львів єдине місто в Західній Україні, яке має таку драбину. Це дає нам можливість рятувати людей у квартирах на верхніх поверхах висотних будинків. І соромно сказати, що донедавна ті мешканці Львова, які живуть вище 9 поверху, не мали стовідсоткової гарантії, що в разі надзвичайної ситуації вони будуть врятовані. Місто витратило на придбання машини 7,5 мільйонів гривень. Таким чином ми виконали свій обов’язок, адже місто відповідає за безпеку людей», – зазначив міський голова Андрій Садовий після випробування пожежної драбини.

Начальник ГУ МНСУ в Львівській області Сергій Дмитровський зазначив, що на Львівщині ще не було такої драбини. «Для рятувальників, які повсякденно займаються рятуванням людей, це від міста великий і приємний подарунок», - зазначив Сергій Дмитровський.

Нагадаємо, сьогодні ГУ МНСУ у Львівській області проводило пожежно-тактичні навчання із залученням 53-метрової пожежної автодрабинина шасі «Мерседес» моделі МЕТZ L53, яку придбано за кошти міського бюджету.