Відпочивайте безпечно!

  • 11.06.2010, 16:26
  • 1267
У зв’язку з підвищенням температури повітря і настанням вихідних, все більше хочеться покинути квартиру й відправитися на природу. Утім слід чітко дотримуватись правил поводження на водоймах, аби відпочинок приносив радість, а не перетворився на трагедію, - застерігають в управлінні з питань надзвичайних ситуацій Львівської міської ради.

«Найперше треба у воду заходити повільно. Таким чином ви, по-перше, зможете  уникнути несподіваних перешкод, а відповідно травмувань, а по-друге, ваше тіло зможе поступово звикнути до температури води, і не буде загрози виникнення судом.  Також не можна стрибати в незнайому водойму, попередньо не перевіривши наскільки там глибоко і чи нема на дні речей, до яких можна отримати пошкодження», - наголошує начальник відділу захисту населення і територій управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Євген Басан.

В жодному разі не вартує йти купатися самому.  Адже якщо з вами буде ще хтось, хто вміє плавати, у разі надзвичайної ситуації, вам буде звідки чекати допомоги. «Дуже важливо стежити за тим, що роблять діти біля водойми. Бо дитина, яка ще хвилину тому мирно гралася пісочком, може вмить опинитися у воді, і може статися непоправне», - рекомендує пан Басан.

Довідка

За інформацією, станом на 10 червня на водних об’єктах львівської області загинуло тринадцять осіб, з них – одна дитина. На щастя, на водних об’єктах Львова наразі нещасних випадків зафіксовано не було.