Сьогодні вночі у Львові чадним газом отруїлася людина

  • 15.10.2010, 14:25
  • 878
Сьогодні вночі о 00.18 по тел. 103 надійшло повідомлення про отруєння чадним газом людей за адресою вул. Перова (Залізничний район Львова), - інформує управління з питань надзвичайних ситуацій на цивільного захисту населення мерії.

Як наслідок потерпіла одна особа: 26-річний мешканець Миколаєва. З діагнозом отруєння чадним газом середньої важкості людину було шпиталізовано до обласної клінічної лікарні, а після проведення терапії зранку в 8.00  -відпущено по місцю проживання. Причину отруєння встановлюють.

У зв’язку з почастішанням випадків отруєння чадним газом у Львові  управління з питань надзвичайних ситуацій звертається до всіх мешканців міста з нагадуванням, що у холодну пору року зростає небезпека отруєння чадним газом.

«Чадний газ (окис вуглецю) – це безколірний газ без запаху (!), тобто відчути по запаху, що він наповнює приміщення, неможливо. Сумна статистика свідчить про те, що велика кількість смертельних випадків відбувається в квартирах, де встановлені так звані «євровікна» і відсутня або самочинно перебудована вентиляційна система чи система димовидалення. Тому просимо усіх пам’ятати ознаки отруєння чадним газом та у разі їх виявлення негайно викликати швидку», - наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Володимир Рощин.

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом:

- головний біль,
- м'язова слабість,
- задуха,
- червоний колір обличчя,
- потьмарення свідомості,
- тривала дія чадного газу може привести до смерті.

Перша допомога при отруєнні чадним газом:

- Негайно викличте машину «швидкої медичної допомоги»;
- Викличте аварійну газову службу по тел. 104;
- Постраждалого необхідно винести на свіже повітря;
- Рятівники не повинні перебувати під дією чадного газу в приміщенні тривалий час.