Завтра у Львові відбудеться мирне освітянське віче на захист української мови

  • 10.09.2012, 15:48
  • 1387
  • Андрій Яремко
Освітянське віче на захист української мови відбудеться завтра, 11 вересня, з 16.00 о 17.30 год на проспекті Свободи біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Про це повідомили в управлінні освіти. Також вони зазначили, що очікувана кількість учасників – 8000 осіб.

Організатори розповіли, що метою заходу є: «забезпечення дотримання вищими органами влади Конституції України та збереження української мови як єдиної державної, зупинення прийняття антиукраїнських законів, привернення уваги суспільства до проблем мовної політики в Україні».

Організаторами акції є Асоціація керівників навчально-виховних закладів Львівської області, Асоціація керівників навчально-виховних закладів м. Львова, представники керівників навчально-виховних закладів районів міста Львова, Львівська обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, районні організації профспілки працівників освіти і науки України м. Львова.

Контактна особа: Голова Асоціації керівників навчально-виховних закладів Львівської області, Даць І.В., тел.: 270-47-13.