А Садовий: «Кожен з нас має християнський і людський обов’язок прийти 28 жовтня на вибори і проголосувати»

  • 25.10.2012, 16:55
  • 1677
Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до мешканців міста щодо виборів, які відбудуться 28 жовтня. Подаємо текст звернення повністю:

Дорога львівська громадо!

Бог дав людині життя, людина народжується вільною, вона має вибір: робити добро чи зло, любити чи ненавидіти, бути жорстокою чи доброю. Але маючи цей вибір, людина має відповідальність за свої дії, за свої вчинки.

Є два злочини: один злочин, коли хтось хоче позбавити нас права нашого голосу, коли хтось деспотично хоче влади і хоче зробити людину рабом, націю рабською. Пам’ятайте: раби до раю не попадають. Якщо хтось хоче забрати наше право голосу, ми повинні вчинити так, якби хтось вночі хотів залізти до нашої хати, - повинні дати жорсткий відсіч. Другий великий злочин – це наша байдужість. Дуже часто ми говоримо: «Від мене нічого не залежить», «Якось воно буде», «А може якось воно станеться» - це є великий гріх. В древній Греції, де зароджувалась демократія, якщо людина не йшла на вибори і не брала участь у виборах, її позбавляли громадянства. А в той час не мати громадянства - це було те саме, що бути рабом. Я би хотів, щоб сьогодні кожен з нас задумався над цим.

Кожен з нас має свій християнський і людський обов’язок прийти 28 жовтня на вибори і проголосувати. Я не закликаю і ніхто не закликає  голосувати за ту чи іншу партію, за того чи іншого кандидата - нема досконалих кандидатів, нема досконалих партій. Але я переконаний, що кожен львів’янин  буде голосувати за ті політичні сили, які стоять за демократію в нашій державі.

Місто Львів - є місто, яке береже наші цінності: духовні, патріотичні цінності. Кожен з Вас повинен зробити свій вибір. Ми повинні показати усій Україні, що ми єдині, що  ми  разом, і жодна сила не може нас здолати.

Відповідне звернення міський голова також озвучив під час загальноміського екуменічного молебню, який відбувся в неділю, 21 жовтня.

Прослухати