А.Садовий про зустріч з новообраними депутатами до Верховної Ради від Львівщини: «Завдання депутатів – щоб були рівні умови в Україні»

  • 27.11.2012, 16:54
  • 1309
Вчора відбулась зустріч міського голови Львова Андрія Садового, голови Львівської обласної ради Петра Колодія з новообраними депутатами Верховної Ради України від Львова і Львівської області, що мешкають у Львові. За результатами зустрічі домовлено про спільну співпрацю та відстоювання інтересів Львова і області у Верховній Раді. Також було обговорено можливість створення у Верховній Раді міжфракційної групи «Львів» (робоча назва).

Цього року після виборів ми будемо мати дуже велике представництво львів’ян у Верховній Раді. Обрані від різних партій. Але коли вони йшли на вибори, обіцяли своїм виборцям, що будуть працювати, показувати приклад. Вчора за круглим столом ми зібрали депутатів. Дуже конструктивна була співпраця. Спільно з головою Обласної ради ми працювали півтора години. Домовились, що зустрічі депутатів з керівництвом міста та області будуть щомісяця. Плануємо такі зустрічі проводити на початку місяця у понеділок. Будемо спільно опрацьовувати, яка проблематика сьогодні є, які потрібні на законодавчому рівні варіанти вирішення, яка потрібна урядова підтримка. Щоб депутати були лобістами нашого краю. Коли сьогодні дивишся на економічну карту держави, економічні показники по субвенціях, які йдуть на Київ, в Донецьку, Дніпропетровську область, Харківську, і потім на Львівську – в рази менше грошей ми отримуємо. Хоча кошти ми скеровуємо до державного бюджету. Якби у Львові залишали 50% коштів від тих податків, які збираються на нашій території – нам би вистачало на ремонти доріг, платити гідну зарплату освітянам. А сьогодні ми живемо, щоб врегульовувати аварійні ситуації. Гроші забирають. Завдання депутатів – щоб були рівні умови в Україні.

Андрій Садовий, міський голова Львова