Депутати з порядку денного вилучили 19 важливих для міста питань

  • 13.12.2012, 16:28
  • 1092
Сьогодні, 13 грудня з порядку денного сесії ЛМР депутати вилучили 19 важливих для міста питань.

Зокрема, не розглянуть питання про зміни до структури виконавчих органів ЛМР, про виконавчий комітет ЛМР, про затвердження Положення про здійсненя інвестиційної діяльності у Львові, про погодження місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для створення індустріального Львова у промисловій зоні Рясне-2, про надання в оренду будівлі для функціонування приватної школи, про надання місцевої гарантії для отримання ЛМКП «Львівтеплоенерго» кредиту від ЄБРР, про зміну статуту Центру розвитку туризму, низку земельних питань та ін.

Другий раз переноситься питання про Технопарк в Рясне. Це є тисячі нових робочих місць, які ми плануємо там зробити. Чи, наприклад, відкриття ще одного дошкільного закладу, приватного - також переноситься. Питання співпраці з Європейським банком, де ми маємо можливість отримати близько 10 млн євро гранту, які не треба віддавати.

В мене  єдине побажання - щоби депутати працювали, щоб вони займались роботою на своїх комісіях, тому що аргументація  - «перенесемо, нам треба ще подивитися». Але ж люди чекати не можуть. Якщо ми не візьмемо цей ресурс, його візьмуть інші міста, і ми це втратимо.

Андрій Садовий