«Рада повинна прийняти зміни до законів та підпорядкувати міліцію місцевій владі», - А. Садовий

  • 22.02.2014, 14:47
  • 972
Зважаючи на високу ефективність, яку показують патрулювання міста Львова добровольцями, міський голова Львова пропонує внести зміни до законодавства України та підпорядкувати ДАІ та міліцію з питань громадського порядку місцевим органам влади.

Муніципальна дружина, як на мене, показала свою велику ефективність. Я думаю, що ця справа буде продовжуватись, тільки, можливо, не в таких об’ємах. Ми будемо очікувати, коли Верховна Рада буде готова прийняти зміни до законопроекту, щоб міліція з питань громадської безпеки та Державтоінспекція були підпорядковані місцевим органам влади. Тоді, безперечно, ми будемо мати реальний юридичний вплив, щоби безпеки було ще більше.

Наразі ми маємо вплив, дякуючи люди, і сьогодні працівники міліції співпрацюють з муніципальною дружиною, тому моє завдання – це безпека дуже високого рівня, і вона має зберігатися постійно. Для цього я буду використовувати різні інструментарії зазначив Андрій Садовий

Також, на думку мера, наразі у Верховній Раді погано представлені інтереси регіонів країни, і це потрібно виправити у змінах до Конституції.

Місто Львів не має реально свого представництва у Верховній Раді, є представництва політичних партій, які думають про свої власні інтереси. Ті зміни, які мають прийматися до Конституції, повинні врахувати цей аспект, щоби всі регіони нашої держави могли мати спільну позицію і не було перегинів в тут чи іншу сторону додав міський голова Львова Андрій Садовий