Партія Регіонів поширила неправдиву інформацію про звільнення Я. Кузан

  • 23.07.2009, 17:20
  • 1507
  • Андрій Яремко
Сьогодні на сайті ЛОО Партії регіонів було оприлюднено звернення колишнього директора вечірньої школи № 3 Ярослави Кузан з приводу неправомірності її звільнення з посади.

Втім у цьому зверненні наведено неправдиву інформацію, що, мовляв, її звільнено через певні комерційні інтереси.
Адже Ярославу Кузан було звільнено районним відділом освіти за результатами комплексної перевірки діяльності закладу за «системне невиконання посадових обов'язків у частині організації та здійснення контролю за навчальним процесом». В процесі перевірки кілька днів поспіль комісія приходила на уроки, однак жодного учня у школі не було. Тобто навчальний процес був відсутній як такий.
Що ж до школи, то  вона окремого приміщення не має. ЗОШ № 3 займає одне крило СШ № 16, яка розрахована для навчання понад 700 дітей, однак наразі в ній навчається близько 200.
Щодо теперішнього керівництва школи, то на посаду директора нікого не було призначено. Обов'язки директора виконує вчитель ЗОШ № 3.
А інформація про те, що пані Кузан будь-коли працювала у виборчому штабі кандидата на посаду міського голови Львова Андрія Садового, також є неправдивою.