У вівторок студентам представлять усі можливості волонтерства та стажування у Львові

Відкрити світ можливостей. Для тих, хто давно хотів спробувати себе у соціальних програмах, кого цікавлять стажування за фахом та волонтерські програми, Об’єднання САМОПОМІЧ спільно з ГО «Самі» за підтримки міської ради організовує презентацію «Відкрий світ можливостей». Захід відбудеться у вівторок, 27 березня о 17.00год. у великій сесійній залі Львівської міської ради.

Свої пропозиції презентуватимуть: програма «Перший кар’єрний крок» від міської ради, соціальна кампанія «Добрі справи», організації «САМІ», об’єднання «САМОПОМІЧ», «Емаус», Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші.

Молоді люди, які хочуть бути волонтерами, мають багато можливостей. Зокрема, в САМОПОМОЧІ можуть долучатись до соціальних проектів, допомагати літнім та знедоленим, допомогти визначитись дітям з інтернатів з їхнім майбутнім і підготуватись до вступних іспитів, спробувати себе в зв’язках з громадськістю та в організації масових заходів і реалізації своїх проектів

Богдан Рибак,

керівник Волонтерської служби Об’єднання САМОПОМІЧ

Кожна людина є допитливою від природи і потребує спілкування. Саме тому, присвячений час, всього 2-3 години після уроків чи пар на волонтерство у соціальних проектах, піде на користь. І вже за декілька тижнів дитина стане більш зібраною, дисциплінованою та чіткіше бачитиме своє майбутнє

Андрій Сидоренко,

психолог Об’єднання САМОПОМІЧ

Захід спрямований для студентів та усіх охочих, що бажають з користю провести час, відкрити можливості навчання та розвитку, бути корисними іншим. Реєстрація – 297-55-00 або  усоціальних мережах, сторінка Самопоміч, є спеціальна анкета.

Довідка

Контактна особа: 093-257-51-39, Богдан Рибак, керівник Волонтерської служби Об’єднання САМОПОМІЧ.