САМОПОМІЧ оголошує набір старшокласників у проект «Школа майбутнього юриста»

Щоб знати свої права. Об’єднання  «САМОПОМІЧ» запрошує учнів 10-11 класів  у «Школу майбутнього юриста». На проекті кожен охочий зможе відвідати практичні семінари,  ознайомитися з роботою юристів Львівської міської ради, відвідати реальні судові засідання разом з юристом-професіоналом, побачити роботу адвоката та юридичної фірми «зсередини», дізнатися всю інформацію, необхідну для обрання омріяного фаху і майбутнього успішного працевлаштування та багато іншого. Реєстрація проводиться з 25 березня до 10 квітня.

Нарешті в учнів 10-11 класів міста Львова з’явиться унікальна можливість дізнатися більше про професію юриста, побачити роботу правника «зсередини» та дізнатися всю інформацію, необхідну для обрання омріяного фаху і майбутнього успішного працевлаштування та багато іншого. Я у свій час не мав такої можливості, як і мої однолітки, саме тому багато з них не працюють за спеціальністю. Тому  це перша унікальна можливість самореалізації для школярів, які в майбутньому хочуть стати правниками, юристами та адвокатами

Дмитро Стельмащук,

координатор програми «Школа майбутнього юриста».

Довідка

Навчання включатиме 6 тематичних зустрічей-навчань, які будуть проведені з 16.04.2012 до 10.05.2012, детальний графік навчальної програми буде надісланий учасникам після реєстрації.

Увага!!! Кількість учасників обмежена -  30 осіб. Навчання у Школі повністю безкоштовне. Після закінчення школи всі учасники нагороджуються сертифікатами, а найкращі випускники матимуть змогу пройти 1 місячне стажуватися у Юридичній службі Об’єднання  «Самопоміч».

Зареєструватись можна тут:  facebook та vkontakte (заповни анкету): школа майбутнього юриста. За деталями телефонуйте:  297-57-37.