Сьогодні «Манівці» запрошують представників преси на прес-тренування

ЛМГО «ТСК «Манівці» - організатори V Фестивалю активного туризму і дозвілля «Манівці: motion promotion», який відбудеться 21-23 квітня, вирішили провести невеличкий захід спеціально для журналістів. Відтак, сьогодні відбудеться прес-тренування на каяках і катамаранах.

Місце проведення – озеро на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, парк Погулянка (вул. Вахнянина, 29, кінцева зупинка трамваю № 7). Проводитиме тренування досвідчений інструктор – майстер спорту з водного туризму Тарас Білошицький.

Прес-тренування триватимуть з 1200 до 1300.

Для тренування потрібні: зручний одяг, що не сковує рухів (згодиться теплий спортивний костюм, або зручні штани і светр), теплі шерстяні шкарпетки та взуття, яке не шкода замочити (наприклад, старі кросівки). Обов’язкова наявність повного комплекту одягу і взуття на зміну.

Додаткова інформація – за телефоном 0976211999 Софія Ступко, ЛМГО «ТСК «Манівці», info@manivci.lviv.ua.

Довідка

Львівська міська громадська організація «Туристсько-спортивний клуб «Манівці» заснована у 2003 році з метою організації туристських мандрівок та залучення широких верств населення до активного туризму та здорового способу життя.

Клуб організував та провів:

    2009-2011 роках4 міських Фестивалі активного туризму та дозвілля «Манівці» (кількість учасників командних змагань у рамках одного заходу – близько 300 осіб, кількість відвідувачів та учасників рекреаційної складової  – до 2000 осіб); 2011 році тренування та сплави для вихованців дитячих будинків Львівщини; 2007-2009 роках відкриті змагання з техніки водного туризму «Кубок Старого Самбора»; на постійній основі: безкоштовні тренування з водного туризму на озері Погулянки (у весняно-осінній період) та боротьби в залі ЦДТЮГ (у зимовий період); водні мандрівки І-IV категорії складності на території України та Росії; спелеологічні експедиції до найдовшої гіпсової печери світу «Оптимістична» (с. Королівка, Борщівський район, Івано-Франківська області); семінар середньої інструкторської підготовки туристів-водників.

У планах Клубу – відкриття безкоштовного каяк-парку та стаціонарного скеледрому (квітень 2012 року), а також проведення всеукраїнського турніру з техніки водного туризму «Прут-2012» (квітень 2012 року).

Клуб є співкоординатором громадянської кампанії проти забудови карпатських річок мініГЕСами «Врятувати Черемош».

На початок 2012 року статус члена Клубу має 47 осіб, прихильника Клубу – близько 50 осіб.

Нашими найголовнішими партнерами є Центр творчості дітей та юнацтва Галичини, туристський клуб «Кристал» (м. Тернопіль), спелеоклуб «Бєльско-Бяла» (м. Бєльсько-Бяла, Польща).

Серед найвагоміших здобутків Клубу можна назвати проведення масових туристично-рекреаційних заходів та залучення великої кількості учасників до активного відпочинку.

Засновник та президент Клубу – Тарас Білошицький.