У Львові стартує нова програма для майбутніх батьків «Школа щасливих батьків»

САМОПОМІЧ запрошує молоді подружжя на «Школу щасливих батьків». З 11 до 25 грудня молодим татусям та матерям розкажуть, як краще підготуватися та очікувати народження дитини.

Школа щасливих батьків це:

  • Етика і психологія сімейних стосунків, «чоловічі» і «жіночі» роботи в побуті.
  • Мотивація до народження дитини
  • Матір і дитина до 1 року – раннє виховання
  • Розкриття творчих здібностей

Коли ми спілкуємося з молодими людьми, то відчуваємо їхню потребу у знаннях про майбутнє материнство та батьківство. Підготовка до поповнення у сім’ї для сьогоднішніх батьків більше стає стресом, ніж приємністю. Щоб стати хорошим батьком чи матір’ю, не достатньо закупитись іграшками у дитячому магазині. Цей статус потребує ретельної підготовки та консультації у спеціалістів цієї галузі. Добробут міста будується на добробуті кожної сім’ї зокрема. Тому  нашим завданням сьогодні є допомога молодим подружжям на шляху до створення міцної родини.

Юля Сениська, координатор соціальних проектів об'єднання САМОПОМІЧ

В рамках Школи відбудуться зустрічі із фаховими спеціалістами – сімейними психологами, лікарями, функціональними тренерами.

Навчальні програми для мешканців – один із важливих напрямків САМОПОМОЧІ. Знання часто допомагають нам покращити своє життя. Наша місія – давати людям знання, щоб робити їх сильнішими.

Наталя Міхнова, керівник об'єднання САМОПОМІЧ

Участь в проекті безкоштовна, проте потребує попередньої реєстрації за номером телефону 297-55-00, 097-581-64-24 та на сайті samopomich.org.

Проект триватиме з 11 до 25 грудня, щовівторка та щочетверга з 16:00 до 18:00 год.

Довідка

Реєстраційна форма за посиланням:  http://samopomich.org/projects/dlya_batkiv/449~shkola_schaslyvyh_batkiv