Незрячі діти виступлять на танцювальному вечорі «Потанцюй наосліп»

  • 30.11.2012, 09:34
  • 815
  • Андрій Яремко
1 грудня 2012 року о 17:00 год в приміщенні Львівської загальноосвітньої спеціальної школи №100 (вул. Франка, 119) для незрячих дітей відбудеться танцювальний вечір «Потанцюй наосліп» за участю дітей з вадами зору. Цей захід організовує Інститут Громадського Лідерства у рамках проекту студентів Інституту «Відпочивай із закритими очима». Танцюватимуть не лише любителі латиноамериканського танцю сальса, але й діти. Вони продемонструють свої вміння у цьому виді танцю.

Протягом вересня – листопада волонтери та учасники Інституту Громадського Лідерства реалізовували проект «Відпочивай із закритим очима». Метою проекту була організація дозвілля незрячих учнів Львівської загальноосвітньої спеціальної школи №100. Впродовж цього часу були проведені майстер-класи з сальси для учнів старших класів, а також майстер-класи з основ оздоровчого масажу. Крім того, відбувалися відпочинкові зустрічі з волонтерами Школи Християнського Аніматора. Спільно з гідом Андрієм Кусієм діти мали можливість пізнати місто Львів через дотик та звуки під час екскурсії «Вулицями Середньовічного Львова».

На цей проект мене надихнула Оля Ковальчук, вихованка цієї школи. Оля в свої досить юні роки дуже розуміє це життя, розуміє як жити, що робити і  вміє порадити як поводитися в суспільстві. Ззовні фізично слабша, ніж ми, але набагато сильніша своїм внутрішнім світом за нас, дорослих людей. Це людина, яка просто була натхненником для реалізації саме цього соціального проекту і саме з такою назвою – «Відпочивай із закритими очима.

Катерина Сеньків, координатор проекту

На завершення проекту буде поведена фотовиставка, де також діти покажуть свої вміння на танцювальному вечорі «Потанцюй наосліп».

«Захід має стерти кордони між здоровими людьми і людьми з вадами зору, адже не існує різниці у їхніх можливостях. Незрячі і слабозорі діти можуть жити і відпочивати так само як ми. Саме через цей гарячий танець сальса ми зможемо побачити жагу до життя із закритими очима», - зазначають організатори заходу.

Контактна особа: Катерина Сеньків, тел.  098 806 79 44.