Завтра Студентське братство презентує різдвяний пісенник

  • 30.11.2012, 17:19
  • 677
У суботу, 1 грудня, Студентське братство Львівського національного університету ім. І. Франка презентує новий співаник «В передчутті Різдва». До збірки увійшли традиційні українські колядки і щедрівки, а також сучасні авторські пісні про зиму та зимові свята. Видання здійснено за підтримки управління молоді, сім’ї та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

У доробку Студентського братства ЛНУ ім. І. Франка це вже третій пісенник. Перші два видання, що побачили світ 2009 і 2011 р. під назвою «Співаник Студентського братства» та поєднали твори різної тематики, здобули велику популярність серед молоді.

Більшість пісень у новому співанику загальновідомі. Унікальність збірки – в акордах, підібраних до всіх текстів. Сподіваємось, вони допоможуть навіть непрофесійним музикантам і початківцям виконувати запропоновані твори під гітару.

зазначають упорядники збірника

Традиційно до співаника увійшли тільки україномовні пісні. Упорядники переконані, що видання «В передчутті Різдва» стане чудовим подарунком до зимових свят та посприяє вивченню і популяризації українських новорічних та різдвяних пісень серед молоді.

Презентація збірки відбудеться 1 грудня  у Палаці Сапіг (м. Львів, вул. Коперника, 40а). У дійстві візьмуть участь: гурт «Джалапіта» (Соломія Чубай, Володимир Бедзвін, Гордій Старух), Віталій Боднар (вокаліст гурту «Дивні»). Усі присутні зможуть поспівати коляди та зимові пісні під гітару, придбати новий співаник, поласувати чимось смачненьким та відчути неповторну атмосферу свята. Початок дійства о 17 год. Вхід 10 грн.

Ті, хто приходять вчасно, отримають подарунки: для перших 50 відвідувачів, які придбають співаник, організатори підготували диски з мелодіями пісень нового збірника.

Докладніша інформація за тел. 097 063 43 23 (Юрій Пирч).