До міжнародного дня інваліда у Львові проводять правові консультації для людей з особливими потребами

  • 04.12.2012, 18:00
  • 782
З 3 до 7 грудня в рамках роботи Центрів спілкування юристи об'єднання САМОПОМІЧ безкоштовно надає правові консультації, що стосуються людей із особливими потребами.

Дуже часто люди з особливими потребами просто не знають про свої права, такі як пільги при перевезенні або виплати надбавок. Цю проблему юристи САМОПОМОЧІ не лише допомагають вирішити на місці при особистому прийомі, а й проводять для львів’ян з особливими потребами навчально-практичні заняття у районах міста та відповідають на запитання львів’ян.

Дмитро Стельмащук, юрист об'єднання

Постійну консультацію надають в юридичних приймальнях об'єднання САМОПОМІЧ.

Адреси приймалень:

  • пл. Ринок,1, каб. 115 (1 пов. Львівської міської ради), тел. 297-57-37
  • вул. Карбишева, 8 (Новий Львів), тел. 297-1000

Графік прийому:

  • пл. Ринок,1 - з понеділка по п’ятницю з 10:00 по 17:00 (без перерви)
  • вул. Карбишева, 8 - з понеділка по п’ятницю з 09:00 по 18:00 (без перерви)

Кожного дня ми спілкуємося з львів’янами різного віку, бачимо реальні проблеми. Дуже часто людям просто бракує інформації. Люди хочуть самі розібратися у тих законах і змінах, які їх стосуються, вони потребують лише фахової підтримки. САМОПОМІЧ постійно аналізує, що саме цікавить львів’ян, і пропонує їм практичні лекції та консультації на ці теми. Після отримання знань людина вже «озброєна» і більш впевнена в собі, їй стає простіше вирішувати свої повсякденні справи.

Наталя Міхнова, керівник об'єднання САМОПОМІЧ

Зустрічі з юристами проводять в рамках роботи Центрів спілкування САМОПОМОЧІ. Дізнатись більше про Центри спілкування можна за посиланням: http://bit.ly/Tk7QgU.

Довідка

Щотижня юристи САМОПОМОЧІ приймають до сотні людей на особистому прийомі та опрацьовують більше двох сотень телефонних звернень. За адресою http://bit.ly/UArydc працює безкоштовна онлайн-консультація. Також на сайті http://samopomich.org розміщено корисні юридичні статті, законодавство та інші матеріали з юриспруденції – усе, що може допомогти у вирішення конфліктних юридичних ситуацій.