У Львові завершився «Тиждень доступних танців»

  • 04.12.2012, 18:03
  • 708
220 зареєстрованих учасників та 5 танцювальних клубів. Така статистика після завершення тематичного тижня, присвяченого промоції активного способу життя, що був організований та проведений об'єднанням САМОПОМІЧ спільно з танцювальними клубами міста.

З 26 до 30 листопада у Львові тривав «Тиждень доступних танців». Протягом тижня танцювальні клуби міста відкрили свої двері для занять в будь-якому виді танцю. Брейк-данс, хіп-хоп, контемп, румба, ча-ча-ча, танго, джаз-фанк, сальса та багато інших стилів – ознайомитись з усіма цими видами танцю можна було абсолютно безкоштовно.

Ми дали змогу львів’янам вибрати для себе вид танцю до душі. Найбільш популярними виявились східні та латиноамериканські танці.

Юрій Огоновський, координатор проекту від об'єднання САМОПОМІЧ

«Тиждень доступного танцю» - вже не перша тематична акція об’єднання САМОПОМІЧ. В травні цього року було проведено «Тиждень доступного спорту», участь в якому взяло понад півтисячі мешканців міста, а з 19 до 23 листопада тривав «Тиждень здорового зору», що мав на меті звернути увагу батьків до здоров'я їхніх дітей.

У нашому житті є багато речей, які ми хочемо реалізувати, плануємо, обдумуємо, записуємо в список, але не робимо. Багатьом просто потрібен поштовх до дій. САМОПОМІЧ проводить спеціальні тематичні тижні (Тиждень доступних танців, Тиждень доступних мов та інші) саме для того, щоб дати цей імпульс. Поміж щоденними клопотами і рутиною нам варто пам’ятати про наші цілі і бажання. САМОПОМІЧ лише нагадує і пропонує можливості. Скористайтеся.

Наталя Міхнова, керівник об’єднання «Самопоміч»

Загалом протягом тижня танцювальні клубі відвідало більше двох сотень львів’ян.

Довідка

В акції взяли участь:

  • Танцювальний клуб «Едельвейс» (вул. Федьковича, 54)
  • Танцювальний клуб «Рондо» (вул. Болгарська, 4, «Романтик», вул. Дністерська, 17)
  • Танцювальний клуб «Аеліта» (вул. Петлюри, 36)
  • Танцювальний клуб «Лідер» (вул. Тетральна, СШ № 62)
  • Танцювальний клуб «Фортуна-денс» (вул. Шевченка, 34, вул. Вороного, 6).

Дізнатись більше про тематичні тижні, які проводить об'єднання САМОПОМІЧ можна за телефоном 297-55-00. Дізнатись більше про соціальні кампанії об'єднання – на сайті samopomich.org.