У Львові презентували регіональний конкурс «Благодійна Львівщина»

Сьогодні, 6 грудня, у Львівській міській раді відбулась презентація регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина». Організатор конкурсу – громадська організація «САМІ».

Відтак, до участі у конкурсі запрошують благодійників, серед яких визначатимуть переможців за 11 номінаціями. Заявки на участь прийматимуть з 1 до 20 лютого, з 20 лютого до 1 березня конкурсна комісія обиратиме переможців, які буду нагороджені 1 березня 2013 року.

Мета конкурсу – популяризація благодійності, залучення широких верств населення, в першу чергу молоді, до заняття благодійною діяльністю, волонтерством, соціальною активністю. Конкурс є логічним продовженням конкурсу «Благодійник року» - це конкурс, який проводився 5 років поспіль, фактично ми продовжуємо його традиції, ті напрацювання. За 5 років підтримано 600 благодійних проектів.

Олександр Максимчук, президент «Асоціації благодійників України»

Як зазначили організатори, до наглядової ради конкурсу увійшли відомі люди сучасності, котрі свого часу зробили внесок за допомогою слова та мистецтва.

До наглядової ради входить Марія Бурмака, Анжеліка Рудницька, Іван Малкович та Оксана Забужко, - люди, які своєю працею, своїм словом багато роблять для розвитку нашої держави.

Андрій Породко, голова оргкомітету регіонального конкурсу «Благодійна Львівщина»

Організатори також розповіли цікаві ідеї, які колись були запроваджені з допомогою реалізації благодійних проектів.

Мистецький Арсенал запровадив продаж цеглин. Арсенал реконструюється, вони розбили цю стіну на цеглини і можна купити цеглину. Ти це бачиш, твоє ім’я є на тій стіні і це цікаво. Такі інновації ми б хотіли відзначати.

Олександр Максимчук, президент «Асоціації благодійників України»

Довідка

Рішення про заснування Асоціацією конкурсу з відзначення кращих благодійників і благодійних ініціатив було прийнято під час другої Конференції ВБО «Асоціація благодійників України», яка пройшла 18 вересня 2012 року в Києві у малій галереї Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».