Рекордний суцільний коровай вагою 35 кг випекли львівські майстри

  • 20.08.2013, 13:59
  • 811
  • Юлія Медвідь
Львів фестивалить. 18 серпня цілими родинами львів’яни куштували улюблену випічку, булочки та свіжий, запашний хліб на щорічному фестивалі «Свято хліба». Організатори кажуть, з кожним роком гостей на їхньому святі стає все більше.

Розпочалось дійство з освяти фестивального хліба та головного «гостя» – красеня-коровая. Він у цьому році побив рекорди усіх попередніх свят. Майстрам вдалось випекти суцільний 35-кілограмовий коровай. Ним після закінчення фестивалю частували гостей.

Такий коровай ми печемо на кожне «Свято хліба». Цьогоріч він побив усі попередні рекорди. Майстрам вдалось випекти суцільний 35-кілограмовий коровай. Ми вже думаємо про плани на наступний рік, адже це буде ювілейний, 10-й фестиваль. Можливо, зважаючи на таку популярність свята, коровай-красень буде ще більшим, аби ми змогли почастувати якомога більше гостей фестивалю Андрій Чубко, організатор свята.

Ще одна особливість цьогорічного «Свята хліба» - з’явилось кілька локацій і для маленьких любителів випічки. На спеціальних «дитячих галявинах» було усе, від клоунів до давніх українських майстер-класів.

Працював традиційний ярмарок, де пекарі представляли десятки видів різного хліба, булочок, пряників та випічки на будь-який смак. А завершилось свято концертом, серед учасників якого були музиканти Володимир Окілко, гурт «Rock-H» (Рокаш), співачки Олеся Киричук та Христина Соловій.

Ми ще не рахували, скільки саме людей прийшло на наше свято, але в Шевченківському гаю не було вільного місця. Ми помітили, що з кожним роком людей стає все більше і більше, приходять цілими сім’ями. Торік у нас було близько 30 тис. гостей Андрій Чубко, організатор свята.