Рекордний суцільний коровай вагою 35 кг випекли львівські майстри

Львів фестивалить. 18 серпня цілими родинами львів’яни куштували улюблену випічку, булочки та свіжий, запашний хліб на щорічному фестивалі «Свято хліба». Організатори кажуть, з кожним роком гостей на їхньому святі стає все більше.

Розпочалось дійство з освяти фестивального хліба та головного «гостя» – красеня-коровая. Він у цьому році побив рекорди усіх попередніх свят. Майстрам вдалось випекти суцільний 35-кілограмовий коровай. Ним після закінчення фестивалю частували гостей.

Такий коровай ми печемо на кожне «Свято хліба». Цьогоріч він побив усі попередні рекорди. Майстрам вдалось випекти суцільний 35-кілограмовий коровай. Ми вже думаємо про плани на наступний рік, адже це буде ювілейний, 10-й фестиваль. Можливо, зважаючи на таку популярність свята, коровай-красень буде ще більшим, аби ми змогли почастувати якомога більше гостей фестивалю Андрій Чубко, організатор свята.

Ще одна особливість цьогорічного «Свята хліба» - з’явилось кілька локацій і для маленьких любителів випічки. На спеціальних «дитячих галявинах» було усе, від клоунів до давніх українських майстер-класів.

Працював традиційний ярмарок, де пекарі представляли десятки видів різного хліба, булочок, пряників та випічки на будь-який смак. А завершилось свято концертом, серед учасників якого були музиканти Володимир Окілко, гурт «Rock-H» (Рокаш), співачки Олеся Киричук та Христина Соловій.

Ми ще не рахували, скільки саме людей прийшло на наше свято, але в Шевченківському гаю не було вільного місця. Ми помітили, що з кожним роком людей стає все більше і більше, приходять цілими сім’ями. Торік у нас було близько 30 тис. гостей Андрій Чубко, організатор свята.