У Львові проведуть інтерактивний музичний флеш-моб

  • 09.10.2013, 09:31
  • 524
У Львові проведуть інтерактивний музичний флеш-моб. Захід відбудеться 10 жовтня о 16 годині на площі перед університетом ім. І. Франка, біля пам’ятнику І.Франку. Флеш-моб призначений закликати до участі у створенні постановки мюзиклу «Сім часів. Всесвітня історія».

До участі у виставі запрошуються усі, хто хоче спробувати себе у імпровізаційному жанрі, хто має свої власні вірші та хоче поділитись своєю творчістю з оточуючими. Також організатори запрошують виступити музикантів з власними музичними інструментами.

Початок майже імпровізованого представлення майбутнього мюзиклу за участю молоді, здебільшого студентів, відбудеться о 16.00 в четвер. В основному виступ усіх учасників має бути майже імпровізованим, щоби показати здійсненність і грандіозність представлення Всесвітньої історії за участю великої кількості людей. Загалом показано основний рух часів і народів. Тільки наприкінці дійства буде символічне представлення народів через невелике число людей в різних етнічних костюмах.

Наталія Хилюк, організатор заходу

Після завершення дійства відбудеться спілкування з людьми, яких побачене й почуте не залишило байдужими, та з тими, хто хотів би взяти участь у створенні справжнього мюзиклу.