В Сокалі відбудеться обласна теренова гра «Легенда УПА»

  • 11.10.2013, 19:24
  • 557
12-13 жовтня в Сокалі пройде дводенна обласна теренова гра «Легенда УПА», присвячена 71-ій річниці створення Української Повстанської Армії. Організаторами заходу є львівський осередок ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» (МНК) за підтримки Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Головною метою гри є донести до школярів справжню історію про героїзм українських повстанців у цікавий та, доволі, екстремальний спосіб. Молодь міста два дні проведе у нелегкій боротьбі за перемогу, а ліс та осінь наблизить учасників до нелегких умов, у яких в минулому столітті жили вояки УПА. 

Теренова гра – це подія, яка відбувається на терені, у даному випадку – це ліс, між двома куренями, які боротимуться за прапор команди супротивника. Цього разу курінними будуть хлопець і дівчина. Це символізує, що кожна особистість має можливість, право та обов’язок боротися за ідеї та ідеали своєї нації, бо саме зараз потрібно відстояти їх та Незалежність, за яку боролися українські повстанці у ХХ столітті. 

Я очікую багато вражень та позитивних емоцій. На мене покладена велика відповідальність, та все ж таки я докладу максимальних зусиль, щоб привести свій курінь до перемоги.

Ірина Михайлова, голова Сокальського осередку МНК, курінна майбутньої теренівки