Звернення міського голови Львова до львів’ян щодо ситуації, яка склалась в місті та країні

  • 01.12.2013, 20:22
Подаємо звернення міського голови Львова Андрія Садового до мешканців міста щодо ситуації, яка склалась в країні та у Львові.

 

Коротко про організаційні дії міської влади Львова. Головне зараз - забезпечення безперебійної життєдіяльності Львова та безпека людей, які висловлюють свою громадянську позицію. Сьогодні у Львові відбувся мітинг. Взяли участь до 50 тисяч львів'ян. Всі дуже емоційно заряджені, але панує самоорганізація та самодисципліна. Люди продовжують виїжджати на Київ.

Щодо страйку. Всі підприємства життєзабезпечення міста працюватимуть - вода, тепло, громадський транспорт, лікарні.

Школи. Батьки несуть відповідальність за безпеку своїх дітей та вирішують щодо їх участі в масових заходах. Школи будуть відкритими. Зобов'язуємо вчителів забезпечити безпеку дітей та провести заняття, в яких роз'яснити школярам права громадян на висловлення позиції, захист прав людини, поведінку в умовах масових заходів, суть євроінтеграції.

У вищих навчальних закладах органи студентського самоврядування самостійно приймають рішення щодо подальших дій. Здебільшого, у вишах оголошені страйки, які підтримані ректоратами.

Трудові колективи приватних установ також самостійно прийматимуть рішення щодо форм виявлення протесту. Якщо власники установ в той чи інший спосіб перешкоджатимуть громадянам на висловлення їхньої позиції, я прошу негайно повідомляти про це міську владу.

ЗАКЛИКАЮ УСІХ ЛЬВІВЯН ВИВІСИТИ НА СВОЇХ БУДИНКАХ ТА НА УСТАНОВАХ І ПІДПРИЄМСТВАХ ПРАПОРИ УКРАЇНИ!

Львівська міська влада є обраною громадою і діятиме в інтересах громади.

 Андрій Садовий, міський голова Львова

Слухати