Сьогодні початок Всеукраїнського Форуму Громадянських Ініціатив, завтра – он-лайн трансляція події в Інтернеті

  • 29.04.2014, 15:28
  • 344
Сьогодні початок Всеукраїнського Форуму Громадянських Ініціатив. Завтра – он-лайн трансляція події в Інтернеті. Як розповідають організатори, завдання Форуму - виробити та поширити пріоритетні напрямки діяльності громадянського суспільства в актуальних умовах; сформулювати основні вимоги суспільства щодо розвитку країни адресовані Парламенту, Кабінету Міністрів України, кандидатам у Президенти; налагодити нові ефективні комунікації між громадськими активістами різних частин країни.

У перший день Форуму, 29 квітня, учасники працюватимуть за новітнім соціальним методом динамічних мереж. Цей метод дозволить у великих групах безконфліктно приймати рішення щодо основних аспектів політики у країні.

Ця методика є необхідною для Форуму, адже подія розрахована на більш, ніж 100 осіб. Метод динамічних мереж на системному рівні блокує міжгрупові конфлікти і утримує учасників в зоні співробітництва. Також ця методика дозволяє висловитись і брати участь в обговоренні абсолютно усім. В наслідок кількагодинної плідної праці – формується дружня робоча атмосфера, яка стимулює прийняття рішень. Також всі учасники володіють повним обсягом інформації і можуть активно впливати на кінцеві рішення. В ідеалі так мали б працювати посадовці, адже у малих групах відбуваються основні корупційні процеси, проте сьогодні ця схема доступна лише громадськості.

Тарас Плахтій, голова Центру розвитку культури та української самоорганізації

Форум охопить найширші спектри питань – від проблем військової мобілізації у сучасних умовах, до застосування методів прямої демократії у містах. Також на Форумі буде представлена робота експертів Києво-Могилянської Академії щодо електронної демократії.

У теперішній нелегкий час для країни основне правильно і чітко розставити пріоритети. Консолідуватись і з чіткими пропозиціями звертатись до влади. Може здатись, що сьогодні не до переговорів та реформ, адже ситуація на Сході та Півдні щодня погіршується. Але зміни на краще у майбутньому залежать від кожного з нас, потрібно підбити підсумки роботи і глянути на вже досягнуте. Громадськість з усієї України потребує чіткого плану дій, який ми і спробуємо сформувати на Всеукраїнському Форумі Ініціатив.

Віталій Загайний,  керівник Громадського Об’єднання Центр Громадянських Ініціатив

Форум проходитиме у форматі пленарних засідань, панельних дискусій, динамічної мережі. Організатори запросили представників з усієї України – перевага надається учасникам зі Сходу та Півдня. Вже сьогодні на участь зареєстровано більше 70 осіб з усієї України. За результатами Форуму передбачено прийняттям Резолюції, на підставі якої будуть розроблені звернення Форуму до органів влади, різних суспільних інститутів та груп.

Сьогодні час приймати конкретні рішення та брати на себе відповідальність. Вектори руху давно визначені - це реформування країни, робота у сфері прав людини, антикорупційні та люстраційні заходи. Більшість ініціатив успішно працює сьогодні в Києві, багато людей віддають увесь свій час на волонтерських засадах. Тому наше завдання – віднайти активних людей в інших регіонах і дати інструменти громадського контролю в руки на місцях.

Оля Євстігнєєва, координатор Форуму

Також для усіх охочих з усіх куточків України передбачена пряма трансляція заходу в Інтернеті за посиланням: http://tvoemisto.tv/on-line/

Учасники форуму – це громадські лідери та активісти, представники органів самоорганізації населення, студентського самоврядування, асоціацій громадських об’єднань, лідери громадянських рухів, депутати місцевих рад, політологи, соціальні технологи, суспільствознавці, експерти.

Довідка

Додаткова інформація: Оля Євстігнєєва, Центр Громадянських Ініціатив, тел. 063-58-81-525, olha.yevstihneyeva@gmail.com та www.facebook.com/eva.olha

Про подію на FВ: https://www.facebook.com/events/1400084610265575/