У Львові відбудеться зустріч з представниками громадянського суспільства «РАДАР» (RADAR)

  • 29.04.2014, 15:30
  • 426
Місто популяризує громадянську активність та відповідальність за спільні справи. 21 травня Львівська міська рада, Фундація менеджерських ініціатив м. Люблін та муніципалітет Любліна запрошують на зустріч з представниками громадянського суспільства «РАДАР». Зустріч відбудеться у великій сесійній залі ЛМР (пл. Ринок, 1, каб. 202) з 13.00 до 18.00 год.

Зустріч відбуватиметься у поширеному для Європи форматі RADAR (Results - Approach - Deployment - Assessment and Review), який є цікавим новим методом логічної побудови публічних дебатів та здійснення вибору пріоритетів демократичними методами.

Метою організації відкритих зустрічей буде популяризація громадянської активності та відповідальності за спільні справи, налагодження стабільних зв’язків між міською владою і громадськістю, напрацювання конкретних механізмів співпраці, запозичення польського досвіду. Запропонована методика є вагомою з точки зору логічної побудови публічних дебатів, презентації навиків здійснення вибору пріоритетів демократичними методами.

Учасниками зустрічі будуть представники громадських організацій, мешканці, представники місцевого самоврядування. Зустріч повинна мати відкритий характер.

Модеруватиме обговорення Володимир Беглов, громадський діяч, журналіст, блогер, радіоведучий.

Довідка

Заходи відбуваються в рамках проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України», який фінансується коштами Фундації Міжнародної Солідарності, в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП.

Метою проекту є опрацювання основ для системних розв’язань у трьох ключових сферах: самоврядування, економіка і громадянська сфера. Проект буде реалізовуватись у 8 містах України (Дніпропетровськ, Львів, Луцьк, Миколаїв, Полтава, Рівне, Суми, Вінниця). Період реалізації проекту: 1.04.2014 - 30.11.2014.