Львовом пройде велопробіг «Енергія Руху»

  • 20.06.2014, 09:43
  • 504
  • Мар’яна Щепанська
23 червня об 11.00 год у центрі місті відбудеться масштабний велопробіг «Енергія Руху». Захід відбудеться в рамках відзначення Тижня сталої енергетики у Львові.

Велопробіг проходитиме за маршрутом пл. Ринок – пл. Катедральна – вул. П. Беринди – просп. Свободи (велодоріжка) – вул. П. Беринди – пл. Катедральна – пл. Ринок. Триватиме він близько години.

Усіх охочих долучитися до велопробігу просять звертатися до контактної особи: Юрій Юрдига, спеціаліст відділу фізичної культури та спорту управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради (тел. 0977288239).

Цими днями у Львові також відбудеться низка інших цікавих для громадськості подій, а саме: екологічні ігри для дітей, виставки енергоефективного обладнання та дитячих робіт, фотовиставка «Енергоефективне місто», презентація «Екобус», різноманітні екскурсії, КіноРовери, вистави та інше. Також у ЗОШ «Надія» (вул. Наукова, 60) проведуть майстер-клас зі складання сонячного колектору.

Нагадаємо, наступного тижня Львів стане платформою для відзначення Європейського тижня сталої енергетики. 23-27 червня у різних куточках міста відбуватимуться різноманітні заходи, що відображатимуть змістовне наповнення та досягнення міської влади, місцевого бізнесу і мешканців у реалізації Плану дій зі сталого енергетичного розвитку до 2020 року.

Програма