«Для прослави Митрополита дуже важливо бути його послідовниками, інвестувати в людей, в освіту, в медицину», - А. Садовий

  • 20.06.2014, 14:37
  • 328
У щотижневому відеозверненні міський голова Львова акцентував увагу на важливості прийняття Верховною Радою Постанови щодо відзначення 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Також мер розповів, що у Львові буде школа імені Митрополита.

У минулому зверненні від імені всіх львів’ян я просив депутатів Верховної Ради кінець-кінців проголосувати Постанову, щоб на державному рівні святкувати 150-ліття від дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Слава Богу, на цьому тижні ця Постанова у Верховній Раді була проголосована. Для прослави Митрополита дуже важливо бути його послідовниками, інвестувати в людей, в освіту, в медицину.

На цьому тижні на сесії міської ради ми проголосували ухвалу про створення нової комунальної установи - школи-гімназії І-ІІІ рівня для наших дітей. Вона буде носити ім’я Блаженного Климентія та Митрополита Андрея Шептицького.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Також мер порекомендував усім придбати книжку видавництва «Місіонер» «365 днів з великим Митрополитом».

В цей час нам потрібна мудрість. Я прошу всіх звертатись до мудрих слів, в тому числі, і Митрополита Андрея Шептицького. Я маю книжку, яку раджу всім придбати. Її видало видавництво «Місіонер» - «365 днів з великим Митрополитом». Це роздуми на щодень.

Андрій Садовий, мер Львова

Нагадаємо, рішення про передачу приватного закладу «Гімназія ім. Блаженного Климентія Шептицького» у комунальну власність прийняли вчора на сесії Львівської міської ради. Відтак, гімназію ім. Блаженного Климентія Шептицького ІІ-ІІІ ступенів реорганізують у навчально-виховний комплекс «Школа-гімназія І-ІІІ ступенів Блаженного Климентія та Андрея Шептицьких».