«Ми прийняли рішення виділити додаткові кошти, які як матеріальну допомогу будемо надавати, в тому числі, і воякам», - А.Садовий

  • 20.06.2014, 15:33
  • 373
Міський голова Львова Андрій Садовий розповів, що на сесії міської ради прийнято рішення про виділення коштів, які будуть спрямовані на матеріальну допомогу воякам, які повертаються з бойових дій. Також мер переконаний, що буде прийнято рішення про реформування міської галузі стоматології. Про це він розповів у відеозверненні.

Також на цьому тижні ми прийняли рішення виділити додаткові кошти, які ми як матеріальну допомогу будемо надавати, в тому числі, і воякам, які вертаються з зони бойових дій. Важливо, щоб ми сьогодні всі були разом. Щоб ми підтримували тих, хто ризикує своїм життям.

На превеликий жаль, ми не змогли на сесії міської ради проголосувати ухвалу про реформування нашої міської комунальної системи стоматології. Бонзи від стоматології проти. Але я переконаний, що реформа відбудеться. І ми будемо мати додаткові кошти, які будемо спрямовувати на освіту, медицину, культуру.

Андрій Садовий, міський голова Львова