Компанія «SoftServe» стала «Обличчям міста 2015»

8 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбулася церемонія нагородження переможців XVІ Конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста 2015» та вручення дипломів і нагород.

Цьогорічним володарем гран-прі конкурсу стало ТОВ «SoftServe».

Особливістю  цьогорічного конкурсу стало врахування соціальної активності учасників. Так, компанія-переможець на  початку 2014 року створила Благодійний фонд «Відкриті очі», метою якого є втілення соціальних та благодійних проектів. Станом на сьогодні, Фонд забезпечив військових у зоні АТО і у військових шпиталях на суму близько 454 тис. доларів та 620 401 грн. Компанія надає спонсорську підтримку Навчально-реабілітаційному Центру «Джерело» та львівським медичним закладам.

Загалом участь у конкурсі взяли 33 компанії різного профілю, 24 з яких змагалися за гран-прі. Крім цього, було визначено найкращі компанії у 12 номінаціях конкурсу.

Церемонія пройшла в рамках проведення  XV Міжнародного економічного форуму «Україна: інвестиції, бізнес, відповідальність».

Довідка

«Обличчя міста» – щорічний конкурс-промоція львівського підприємництва, організований Львівською торгово-промислової палатою та Львівською міською радою, з метою відзначення найуспішніших підприємств Львова.

Нагорода «Обличчя міста» є визнанням і подякою за значний внесок у розвиток міста. Нагороди вручають за категоріями: «Львів інноваційний», «Львів торговий», «Зелене місто: Львів екологічний», «Скарбниця здоров’я: Львів медичний», «Львів – гурман», «Місто майстрів: Львів промисловий», «У світі грошей: Львів фінансовий», «Львівське дозвілля», «Львів відкритий для світу», «Віртуальний Львів», «До Ваших послуг», «Львів інформаційний».

Конкурс «Обличчя міста» охоплює 3 етапи: прийом заявок, відкрите голосування експертної комісії, до складу якої входять представники Львівської торгово-промислової палати та Львівської міської ради, і урочисте нагородження переможців.

До участі у конкурсі допускають товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємства та підприємців, ГО та бізнес-асоціації, які працюють у Львові.

Володарями гран-прі конкурсу попередніх років були: радіо «Львівська хвиля», «Віденська кав’ярня», «Концерн-Електрон», компанія «SoftServe», готель «Дністер», банки «Укрексімбанк» та «Кредобанк», ТВК «Львівхолод», Львівський ювелірний завод, ринок «Південний» та інші.