Загальноукраїнський марафон тренінгів у Львові вже в січні 2017 року

Британська Рада спільно з Інститутом Суспільних Ініціатив оголошує набір на тренінг «Активні Громадяни». Цей тренінг відбудеться у Львові 20-22 січня з 10:00 до 18:00 год. у Центрі міської історії (конференц-зал), що на вул. Богомольця, 6.

Основна ідея: провести одночасно локальні тренінги по всій країні і залучити до цього якомога більше учасників та регіонів і відповідно ініціювати нову хвилю проектів соціальної дії.

Завдяки тренінгу ти: сформуєш та розвинеш особисті якості, необхідні для продуктивних громадських змін, дізнаєшся про можливості міжкультурного діалогу і соціального розвитку, отримаєш ефективні практичні інструменти для роботи, навчишся писати власні проекти локальної соціальної дії, отримаєш можливість взяти участь у конкурсі міні-грантів до Британської ради (у рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.), після проходження тренінгу отримаєш сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

Реєстрація за посиланням - https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSebXDF6Tram5XKrBLYJUaPAlpSKBzglNuXY7DVLUhmhKokclQ/viewform#start=openform

Участь у тренінгу безкоштовна. Кількість учасників обмежена. Обов’язкова присутність на весь час тренінгу.

Контакти - o.palinchak@sii.org.ua та 066 83 06 229 – Ольга.

Довідка

Програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку націлена на позитивні зміни в суспільстві та активізацію населення.