Для журналістів Львова та Західної України відбудеться тренінг «Нові кадри нової України»

26-27 січня Академія української преси проведе для журналістів Львова та Західної України тренінг «Нові кадри нової України». Проект здійснюється за участю порталу «Кадри» за підтримки Фонду розвитку українських ЗМІ Посольства США в Україні. Заявки приймають до 22 січня.

Тренери:

ВАЛЕРІЙ ІВАНОВ – доктор філологічних наук, професор,  президент Академії української преси. Автор і співавтор понад 300 наукових робіт, зокрема 28 монографій, 6 підручників і 15 посібників, 45 брошур.

ДМИТРО ГАМАШ – журналіст, керівник проекту «Кадри». Учасник бойових дій у зоні проведення АТО. У минулому – редактор відділів «Газети по-українськи» та журналу «Країна».

АНДРІЙ ЮРИЧКО – медіатренер та журналіст, кандидат філологічних наук, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Учасники тренінгу отримають додаткові знання та навички для професійного висвітлення перебігу конкурсних відборів і призначень на посади керівників державних і комунальних підприємств, установ, організацій, на посади державної служби в Україні.

Програма тренінгу передбачає висвітлення таких питань:

* правові та організаційні засади проведення конкурсів на зайняття вакантних посад;

* принципи та умови відбору для призначення на вакантні посади;

* суспільний контроль за прозорістю кадрових призначень;

* кваліфікаційні вимоги до професійної придатності кандидата;

* професійна етика та доброчесність кандидата.

Метою тренінгу є навчання журналістів професійно аналізувати і висвітлювати інформацію про кадрові призначення і проводити експертизу дотримання вимог законодавства щодо проведення кадрових конкурсів.

Додаткову інформацію можна отримати у Дмитра Гамаша, (050) 371 92 11, info@kadry.net.ua

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.