У цьогорічній міжнародній конференції з діабетології у Львові візьмуть участь 250 лікарів

Впродовж 28-30 вересня у готелі «Дністер» відбудеться VII Український навчальний курс Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету (EASD). Цей захід дає можливість українським ендокринологам, діабетологам та сімейним лікарям підвищити рівень знань про цукровий діабет, його ускладнення та лікування. Про це повідомляє ВГО «Українська діабетологічна асоціація».

Український навчальний курс Європейської асоціації з вивчення цукрового діабету проводиться в Україні уже всьоме. Протягом трьох днів провідні європейські та українські спеціалісти читатимуть лекції та проводитимуть майстер-класи.

Лекторами будуть провідні вчені-клініцисти з багатьох країн Європи – Великобританії, Німеччини, Данії, Словенії, Греції, Литви та інших. Під час лекцій та практичних занять лектори ознайомлять слухачів із сучасними досягненнями в лікуванні цукрового діабету 1 та 2 типу. Цього року для участі в заході зареєструвалося понад 250 лікарів-ендокринологів, сімейних лікарів та лікарів суміжних спеціальностей не тільки з нашої країни, але й із інших країн – Білорусі, Молдови, Польщі, Грузії та інших країн.

Курс організований Європейською асоціацією з вивчення цукрового діабету та Українською діабетологічною асоціацією.

Довідка

Цукровий діабет ‒ масштабна медико-соціальна проблема. Справа не лише у значній кількості хворих та випадках недіагностованого захворювання. Діабет супроводжується розвитком гострих та хронічних ускладнень, які призводять до смертності та інвалідизації пацієнтів.

Глобальність та важливість проблеми цукрового діабету визнана в усьому світі ‒ Організація об’єднаних націй у 2006 році ухвалила спеціальну резолюцію щодо боротьби із цієї недугою.

В Україні налічується понад 1 мільйон хворих на цукровий діабет, з них близько 200 тисяч потребує щоденного введення інсуліну. Комплексний підхід до надання допомоги хворим на цукровий діабет потребує спеціальних знань не тільки у галузі ендокринології, але й інших медичних дисциплін з метою адекватного лікування хворих з такими ускладненнями діабету, як діабетична нефропатія, ретинопатія, синдром діабетичної ступні, серцево-судинні ураження.