У суботу відбудеться прибирання ZAVOДу, у межах якого Форум видавців надасть безкоштовні квитки на цьогорічний захід

У суботу, 16 вересня, відбудеться «Суботня тусовка: прибираємо ZAVOД у межах цьогорічного Форуму електронного врядування 451Е. Зазначимо, що учасникам прибирання Форум видавців надасть безкоштовні квитки на цьогорічний захід. Управління ІТ Львівської міської ради запрошує всіх охочих долучитися до спільного прибирання та до перетворення заводу «РЕМА» у комфортну локацію.

Щоб привести в порядок локацію (вул. Заводська, 31), на якій відбуватиметься цьогорічний Форум електронного врядування 451Е, управління ІТ департаменту розвитку Львівської міської ради запрошує охочих взяти участь у «Суботній тусовці: прибираємо ZAVOД», яка відбудеться вже вдруге. Нагадаємо, перше таке прибирання відбулося 2 вересня, у його межах більше 20 небайдужих мешканців та працівників ЛМР доєдналися до процесу ревіталізації заводу «РЕМА».

У суботу, 16 вересня, учасники спільного прибирання матимуть змогу отримати від Форуму видавців безкоштовні квитки на захід. Для реєстрації на «Суботню тусовку» потрібно заповнити форму, адже кількість місць обмежена.

Сторінка події у Facebook.