Завтра відбудеться презентація напрацювань стратегії розвитку громади Сихова

У рамках проекту «План дій для зміцнення громади», який фінансується Посольством Великої Британії в Україні British Embassy, Kyiv в межах «Підтримка реформи децентралізації в Україні», який виконує Всеукраїнська громадська організація «Громадянська мережа «ОПОРА» у співпраці з КУ Інститутом міста впродовж вересня, спільно з усіма зацікавленими сторонами було проведено декілька зустрічей та обговорень щодо створення конкретного плану дій для подальшого розвитку Сихова. Завтра, 29 вересня, о 18.00 год в культурно-освітньому центрі ім. О. Довженка (пр. Червоної Калини, 81) відбудеться презентація напрацювань стратегії розвитку громади Сихова.

«Разом з представниками влади і громади ми аналізували історію та перспективи району, говорили про можливості та першочергові зміни на Сихові, про головних «акторів» у процесі перетворення громади. І на цьому етапі було створено документ, в якому визначено візію громади та зазначені пріоритетні проекти, що стануть практичним втіленням стратегії.

Тому, запрошуємо усіх долучитися на презентацію напрацювань щодо стратегії розвитку громади Сихова. Кожен зможе більше дізнатися про візію та головні напрямки розвитку Сихова на наступні 10 років», - розповідають в КУ «Інститут міста».

Також слідкувати за усіма деталями та підсумками можна на сторінці фейсбук - події Презентація. Стратегія розвитку громади Сихова