Мер Львова привітав учасників фестивалю «Золоті Роки»

Міський голова Львова Андрій Садовий привітав учасників Фестивалю можливостей людей поважного віку « Золоті Роки 2017».

«Для мене велика честь, що ви сьогодні є тут, в стінах міської ради. В нас щойно закінчилася зустріч з Послами Вишеградської групи – це був Посол Польщі, Посол Угорщини, Посол Чехії і Посол Словаччини», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Відтак, за активну позицію в налагодженні міжнародних культурних зв’язків у галузі співпраці й обміну досвідом людей поважного віку та з нагоди проведення Фестивалю можливостей людей поважного віку «Золоті роки 2017» мер нагородив дипломом танцювальний колектив «Аматор».

Нагадаємо, з 28 вересня до 2 жовтня вперше у Львові до Дня людей похилого віку проходить фестиваль «Золоті Роки 2017». Громадська організація «Золоті Роки» стала ініціатором та організатором фестивалю. Фестиваль об’єднав однодумців «золотого віку», які демонструють свої творчі можливості. Участь у фестивалі беруть творчі колективи з Білої Церкви, Дніпра та Дніпропетровщини, Житомира, Івано-Франківська, Києва, Кропивницького, Миколаєва, Мелітополя, Одеси, Сум, Хмельницького, Львова та Львівщини. Загалом – 180 гостей, в тому числі з Мінська (Білорусь), Міхаловци (Словаччина) та Варна (Болгарія).