Мер Львова зустрівся з громадським діячем та експертом у галузі публічного адміністрування Франсом Герадтсом

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з відомим громадським діячем та експертом у галузі публічного адміністрування Франсом Герадтсом. Під час зустрічі обговорили питання активної співпраця міської влади з громадським сектором, залучення громадян та бізнес-представників до антикорупційних ініціатив міста.

фото Романа Куць
Фото Романа Куць

«Для мене дуже важливими є люди. Це надзвичайно сильний інструмент, який повинен працювати для майбутнього, для хорошого та чесного майбутнього. Перед нами кожен день постають різні виклики, непрості виклики. Та ми повинні приймати правильні рішення», - наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Франс Герадтсон поділився власним досвідом і розуміння підбору кадрів на керівні посади, зокрема в установи, які мають перешкоджати проявам корупції. Як хороший приклад для наслідування побудови доброчесного і відкритого середовища п. Герадтс відзначив Український католицький університет.

Нагадаємо, 29 вересня на засіданні виконкому Львівської міської ради було внесено зміни до рішення виконавчого комітету №1059, відповідно до якого запропоновано створити сектор з питань доброчесності та запобігання корупції у складі департаменту «Адміністрація міського голови».

Довідка

Франс Герадтс – філософ, громадський діяч.

З 1975 року – випускник Університету Грьонінгену, Нідерланди (кафедра психології та філософії).

З січня 2001 року – старший аналітик і розробник проектів Бюро інтеграції Амстердаму (Bureau Integriteit Amsterdam).

З 2002 року – старший аналітик і розробник проектів в організації G&I en G&I Nederland.

З 2002 року – власник агенції «Урядування і цілісність» (Governance & Integrity).

З січня 2006 року – власник компанії «Правда, Справедливість, Краса» (Truth, Justice, Beauty).