У Львові відбудеться семінар «Інформаційна безпека для НДО»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Громадська спілка Форум НДО в Україні у партнерстві зі Школою права УКУ запрошують представників недержавних організацій, які працюють з наслідками конфлікту на Сході України, до участі у дводенному семінарі «Інформаційна безпека для НДО», який відбудеться у Львові 23-24 жовтня 2017 року за підтримки Посольства Великої Британії. Кінцевий термін подачі заявок – 12 жовтня.

Мета семінару – ознайомити керівників та менеджерів НДО з законодавством про доступ до публічної інформації та важливими питаннями інформаційної безпеки. Програма спеціально розроблена для керівників та менеджерів недержавних організацій.

Критеріями відбору до участі в семінарі є:

– відповідність діяльності учасника темі навчального курсу;

– чіткість та обґрунтованість мотивації учасника;

– наявність чіткого плану використання отриманих знань у роботі його НДО;

– можливість повної включеності в семінарі.

Кількість можливих учасників обмежена і становить 20 осіб.

Учасники отримають знання про інструменти доступу до публічної інформації, дізнаються про практичні аспекти дотримання правових стандартів захисту персональних даних і про те, як зберегти конфіденційність кореспонденції та інформацію. Окрім того, дізнаються про необхідність кібербезпеки та інші важливі аспекти у галузі інформаційної безпеки.

Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити форму. Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 13 жовтня 2017 року.

Витрати на проживання, харчування та проїзд до місця проведення навчального курсу забезпечуються організаторами у разі потреби. Проїзд буде компенсований за наявності копії квитка (ІІ клас Інтерсіті / купе / автобус) та першої і другої сторінок паспорта, проживання передбачене у двомісних номерах.

Контактна особа: Людмила Крижановська, менеджер міжнародних зв’язків LvBS; lkryzhanovska@lvbs.com.ua; +380734939640.