У Львові відбудеться другий фестиваль-ярмарок Lviv Mini Maker Faire

У Львові 25 листопада пройде другий фестиваль-ярмарок мейкеркультури — Lviv Mini Maker Faire. Подія об'єднає понад 100 локальних мейкерів, винахідників, інженерів, ІТ розробників, дизайнерів, митців та виробників креативного продукту, які зацікавлені в сталому розвитку стартапів й ініціативних платформ в бізнесі, STEAM освіті та соціально-культурних інноваціях. Фестиваль одночасно буде цікавим як для бізнесменів, освітян та журналістів, так і для дітей, студентів та пенсіонерів. Ця подія відобразить реальний рівень креативного розвитку міста.

«Півтори століття тому письменник Жуль Верн подарував світу наукову фантастику. Зі 108 наукових передбачень письменника-провидця на сьогодні не справдилося лише 10.  Чверть століття тому Вільям Ґібсон у романі «Нейромант» запровадив поняття: штучний інтелект, віртуальна реальність, генна інженерія, та кіберпростір, які зараз стали звичними для нас. Чи був би світ таким, як ми його знаємо сьогодні без людей, які наполегливо взялись втілювати в життя ці ідеї? Звісно ні.  Світ належить мрійникам та тим, хто втілює мрії в життя. Для таких людей навіть придумали назву – мейкери», - зазначають організатори фестивалю.

«Мейкер» – слово, для якого в українській мові не має точного перекладу. Мейкерами є винахідники, інженери, ІТ розробники, дизайнери, митці та виробники креативного продукту. Мейкером є кожен, хто творить від традиційного глиняного глечика до інноваційних моделей робототехніки.  

Винахідники, мрійники та стартапери вдруге зберуться, щоб дивувати львів’ян. У Центрі Митрополита Андрея Шептицького 25 листопада відбудеться другий фестиваль-ярмарок мейкеркультури — Lviv Mini Maker Faire. Подія об’єднає понад 100 локальних мейкерів, які представлять свої винаходи, та продукти, пояснять як все це працює.

Розумний мікрорайон Наукова»  є партнером події. У межах фестивалю буде представлено одну з ініціатив «Розумного району» – Дитячий клуб «Науковий», який незабаром прийме перших винахідників та дослідників. Там дітки зможуть вивчати хімію та фізику у спеціально обладнаних лабораторіях, а також розвиватися у напрямку автомобілебудування та робототехніки.

У межах проведення Lviv Mini Maker Faire відбудуться пізнавальні лекції, бізнес-тренінги та зустрічі з успішними людьми. Окремий наголос буде зроблено на STEAM освіту.

Детальніше про Фестиваль сайті та Facebook-сторінці.