Наприкінці листопада відбудеться І Львівський безпековий форум

Наприкінці листопада відбудеться І Львівський безпековий форум. Сьогодні виконавчий комітет ЛМР затвердив співфінансування заходу.

«Це такий міжнародний захід, який має стати дискусійною платформою для обговорення як треба поводитись в ситуації з гібридними війнами, які на сьогодні є в Україні. Захід відбудеться за підтримки міжнародних партнерів. З міського бюджету є співфінансування 300 тисяч. Завдяки міжнародним партнерам залучаємо ще 1,5 мільйона дофінансування.

Запрошено широке коло міжнародних експертів, зокрема представники тих країн, які перебувають в тому самому становищі, як Україна, зокрема Молдова і Грузія», - доповів під час засідання виконавчого комітету Олександр Кобзарев, директор комунальної установи «Інститут міста».

Мета проведення І Львівського безпекового форуму: створення платформи для експертного обговорення природи неконвенційних воєн та їхнього впливу на європейську і світову безпеку.

Завдання форуму: пошук непростих відповідей на питання регулювання статусу сучасних окупованих територій у світі, відповідальності сторін конфлікту, стратегій деокупації, примирення, а також побудови національної та міжнародної безпеки.

Дати проведення: 30 листопада – 1 грудня 2017 року.

Партнери: Фундація Джеймстаун, Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні, Міжнародний Фонд "Відродження".

Сайт форуму: www.lvivsecurityforum.org