Завтра у філармонії відбудеться музичний перформанс про незнану історію Львова, міжнародне право та сучасний світ

Сьогодні у Львові відбулось відкриття Міжнародного юридичного конгресу. У Центрі міської історії відбувся міжнародний воркшоп «Ідеї (без) місця: Концепції та практики прав і справедливості у Східній Європі», який був продовжений в «Ратуша» серією публічних дискусій.

Нагадаємо, в суботу о 19.00 год у Львівській обласній філармонії відбудеться музичний перформанс на основі світового бестселера «Східно-західна вулиця. Повернення до Львова» Філіпа Сендса. Перформанс-драма «Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла» вперше була поставлена в Лондоні і запрошує дізнатися незнану історію, яка змінила Львів, міжнародне право та сучасний світ.

«Східно-західна вулиця. Пісня добра і зла» - це оповідь про двох випускників Львівського університету, які сформулювали концепції «геноциду» і «злочину проти людяності» і змінили міжнародне право ХХ ст. Вистава відбуватиметься в супроводі творів класичної музики у виконанні артистів з Нью-Йорка, Парижа та Берліну.

Спеціально до постановки у Львів приїде один з найкращих піаністів сучасності, володар семи Греммі, Емануель Акс. Емануель Акс народився у Львові і розпочав тут своє музичне навчання, а тепер повернеться вперше за шістдесят років у своє рідне місто.

Перформанс відбувається лише 4 рази на рік в різних містах світу і вперше буде у Львові.

Ця подія є частиною ширшої програми «Права, правосуддя і пам’яті міста», яка натхненна історіями видатних юристів-міжнародників, пов'язаних із містом Львовом, і включає публічні лекції, дискусії, конференцію та відкриття меморіальних таблиць видатним юристам, які свого часу вивчали право у Львівському університеті.

Нагадаємо, з 9 до 11 листопада усіх охочих запрошують долучатись до програми «Права, правосуддя і пам’яті міста», яка натхненна історіями видатних юристів-міжнародників, пов'язаних із містом Львовом. Через формати наукових досліджень, мистецтва і вшанування будуть розширювати обізнаність про історію міста та географію його пам’ятей у світі.

У суботу, 11 листопада, об 11.00 год. запрошують на відкриття меморіальних таблиць, що вшанують пам’ять про видатних юристів Герша Лаутерпахта (вул. Театральна, 6), Рафаеля Лемкіна (вул. Замарстинівська, 21) і Луї Зона (вул. Акад. Гнатюка, 18), які свого часу вивчали право у Львівському університеті.

Детально на сайті Центру: https://goo.gl/d6UmdT

Детальніше про постановку за лінком: https://goo.gl/5uMuP1

Організатори: Центр міської історії, Nova Touring International (Barcelona), Львівська міська рада, Львівська обласна філармонія

Партнери: Видавництво Старого Лева, Collegium Musicum, Львів – місто літератури, ГО «Молода дипломатія», Ліга студентів Асоціації правників України, DikArt Creative Marketing Company

Контакт для медіа: Мар’яна Мазурак, m.mazurak@lvivcenter.org, тел. 093 658 99 35.