У Львові відбулась науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

Сьогодні у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбулась Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», під час якої обговорили актуальні питання протидії злочинності.

Конференцію організували Львівський державний університет внутрішніх справ, Консультативна Місія Європейського Союзу, Вища школа поліції в м. Щитно (Республіка Польща), Львівська міська рада. Зокрема, Львівське конференц-бюро виділило на проведення конференції 10 тис. грн. у рамках програми «Львів науковий».

Учасники конференції: науковці України, працівники Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро, органів прокуратури і суду, органів державної влади та місцевого самоврядування, представники Консультативної місії Європейського Союзу в Україні, делегації з Республіки Польща (Вища школа поліції у м. Щитно, Вища школа безпеки у м. Перемишль, Міська комендатура поліції в м. Перемишль, Вища школа маркетингового управління та іноземних мов у м. Катовіце) та Чеської Республіки (Освітній комплекс поліцейської освіти та підготовки).

Начальник управління правової роботи Львівської міської ради Мирослав Гавриляк наголосив, що питання безпеки є одним із ключових у місті Львів: «Як показали останні дослідження 65 відсотків мешканців міста відчувають себе в безпеці. Ми щиро віримо, що такі конференції дадуть практичний результат і на наступний рік це вже буде 90%».

«За цей рік в Україні відбулася низка позитивних подій, що суттєво вплинули на правоохоронну діяльність у державі, але водночас з’явилися і певні негативні тенденції, які потребують негайного реагування та їх усунення чи нейтралізації. На жаль, ми змушені констатувати, що у світі не тільки мають місце, а й набувають поширення такі негативні тенденції, як тероризм, сепаратизм, спроби повалення урядів і захоплення територій суверенних держав тощо. Вирішення вказаних проблем має ґрунтуватися на результатах фундаментальних наукових досліджень, комплексному підході та врахуванні позитивного досвіду, у тому числі міжнародного», - зазначають організатори.

Під час роботи конференції обговорили низку актуальних проблем, а саме: нормативно-правове забезпечення правоохоронної діяльності, реформування правоохоронної системи, взаємодію правоохоронних органів у правозастосовній діяльності та інше.