ЛМР підписала Меморандум у справі громадських консультацій, яку розпочинає у Львові ГО Інститут «Республіка»

Сьогодні, 7 березня, відбулось підписання меморандуму у справі громадських консультацій, яку розпочинає у Львові ГО Інститут «Республіка». Зі сторони Львівської міської ради меморандум підписав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко, а зі сторони ГО Інститут «Республіка» - Олександра Скиба, заступник голови правління ГО Інститут «Республіка».

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

«Ми дякуємо місту Львову, дякуємо нашим колегам, що ми підписуємо такий важливий документ для нас і, сподіваємось, для громади. Згідно з цим меморандумом, ми співпрацюватимемо та здійснюватимемо спільні заходи з метою залучення громадян до прийняття рішень на місцевому рівні, зокрема по напрямку стратегії прориву міста Львова», - зазначила Олександра Скиба, заступник голови правління ГО Інститут «Республіка».

«Нам дуже важливий такий документ, оскільки для Львова пріоритетом є доступність. Нам дуже важливо співпрацювати з громадою, залучати їх до різних процесів у місті, зокрема, до реалізації різноманітних проектів», - додав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.