Львів попрощався з Героєм АТО Андрієм Іванишиним

Львів попрощався з загиблим в АТО Героєм Андрієм Іванишиним. Чин похорону відбувся в Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла, далі похоронна процесія рушила на Личаківське кладовище. Попрощатися з Героєм прийшли побратими, рідні та друзі, громадськість, представники влади, а також міський голова Львова Андрій Садовий.

фото: Олександр Мазуренко
Фото: Олександр Мазуренко

Щоб віддати шану Герою АТО та гідно провести його в останню путь, сьогодні по місту відбулись жалобні заходи, на вежі Ратуші та за маршрутом похоронної процесії вивісили синьо-жовтий прапор з жалобною стрічкою.

Нагадаємо, Андрій Іванишин - військовослужбовець 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Народився 20 квітня 1976 р. Навчався у Львівській ЗОШ № 89 та Львівському технікумі залізничного транспорту. З 1994 до 2000 років проходи в службу в ЗСУ. З 2001 до 2017 працював на різних роботах. З 2018 року – служба в ЗСУ.

Андрій Іванишин загинув у неділю, 11 березня. За даними прес-центр штабу АТО, підірвався під час виконання завдання з перевезення майна. Мешкав на Сихові. У нього залишилась матір.