Мешканців закликають подавати власні інноваційні та цікаві рішення щодо розвитку Львівської МТГ до Банку ідей

• 17.06.2021, 15:12
  • Пресслужба ЛМР
Як зазначають в КУ Інститут міста, усі охочі мешканці можуть подавати власні цікаві рішення щодо розвитку Львова та міської територіальної громади, що надалі розглядатимуться профільними підрозділами ЛМР для визначення можливості майбутньої реалізації.

«Хочете покращити свою громаду, але ніхто не чує вашу ідею? Подайте свою пропозицію до Банку ідей від Львівської міської ради! Це електронний портал для збору і реалізації цікавих рішень від мешканців на території Львівської міської громади.

Цей портал відрізняється від Громадського бюджету міста завдяки тому, що ви можете подати свої інноваційні та нестандартні рішення - від благоустрою до креативної сфери, які можуть реалізуватися у корисні проєкти.

Ваші пропозиції опрацьовує команда Інституту міста, вносить до спеціального реєстру та скеровує до профільного підрозділу ЛМР для визначення можливості майбутньої реалізації», - розповідають в КУ Інститут міста.

Розповісти більше про свої ідеї та цікаві рішення можна за посиланням: https://bit.ly/2SFyU6L