ІТ-компанія SoftServe купує 29 автомобілів швидкої допомоги для захисників

  • 28.07.2022, 16:40
  • Пресслужба ЛМР
SoftServe оголосив про закупівлю 29 автомобілів швидкої допомоги та обладнання до них, які передадуть захисникам. Також працівники компанії за два тижні пожертвували ще 2 мільйони гривень до корпоративного благодійного фонду «Відкриті очі». Ці кошти теж підуть на медичну допомогу для воїнів у найгарячіших точках фронту.

Наразі фонд уже придбав 8 автомобілів та обладнання до них, зокрема, дефібрилятори, монітори пацієнта, апарати штучної вентиляції легень, медикаменти тощо. Швидкі купують в Німеччині, Франції, Великій Британії та Нідерландах. Над їх перевезенням та комплектацією працює команда волонтерів компанії, які вирішили добровільно підтримати проєкт. Зокрема, лікарі з Нідерландів, Німеччини та України консультують щодо необхідного медичного обладнання, спеціалісти на СТО перефарбовують автівки, а група водіїв допомагає перевозити швидкі з-за кордону. 

«Щодня на війні сотні наших захисників зазнають поранень. Їхнє життя залежить від того, як швидко їм зможуть надати допомогу та доправити до лікарні або польового госпіталю. SoftServe у липні виповнилося 29 років, і замість гучних святкувань, компанія виділила гроші на те, що зараз справді важливо, — порятунок наших захисників», - розповідає директорка благодійного фонду «Відкриті очі» Вікторія Міщук.

Так, перші 8 швидких уже готові відправитися у найгарячіші точки фронту, найближчим часом Фонд планує здійснити закупівлю ще 21 автомобіля.

До слова, благодійний фонд «Відкриті очі» допомагає українським захисникам ще з 2014 року. Від початку російського вторгнення в Україну 24 лютого, фонд надав гуманітарну допомогу на суму близько 100 млн грн. Ці кошти спільно зібрали SoftServe, співробітники, партнери та клієнти компанії в Україні та за кордоном, а також усі небайдужі. На сьогодні, фонд закупив і передав понад 320 тонн гуманітарної допомоги, 2800 одиниць комп’ютерної техніки, понад 23 тисячі упаковок ліків та медикаментів, а також більш як 15 тисяч одиниць персонального захисту для тих, хто обороняє Україну.

Географія допомоги охоплює всю територію України, а волонтерські хаби корпоративного фонду SoftServe розташовані у Львові, Вроцлаві, Варшаві та Остіні. 

Довідка

SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 13 500 співробітників працюють у 40 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Компанія має розробницькі центри у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Ужгороді, Тернополі, Одесі, Вінниці та Хмельницькому, а також в Польщі, Болгарії, Румунії та в країнах Латинської Америки.