Андрій Садовий вручив подяки рятівникам з нагоди професійного свята

  • 18.09.2023, 17:34
  • Марія Демчина
У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулись урочистості з нагоди Дня рятівника. Мер Львова Андрій Садовий долучився до події та подякував усім рятівникам за те, що кожного дня вони – поруч, допомагають і рятують життя. Також мер вручив п’ятьом рятувальникам подяки від громади міста.

фото Романа Балука для Львівської міської ради
фото Романа Балука для Львівської міської ради

«За своє життя я мав честь працювати з різними підрозділами, але такої злагодженості, чіткості та оперативності, як ви, немає ніхто. І, напевно, не може бути нікого кращого, ніж ви, тому що кожна хвилина вашої роботи – це порятунок життя. Ми пам’ятаємо ті великі трагедії, де першими завжди були саме ви. Тому велика вам подяка, і велика честь, що ви є», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Відтак, за мужні, рішучі та професійні дії в порятунку людського життя, постійну готовність протистояти небезпеці й ризикувати власним життям та з нагоди Дня рятівника, подяки, а також матеріальну допомогу в розмірі 10 тис грн, отримали:

– Чума Олег – пожежний-рятувальник 4-ї державної пожежно-рятувальної частини 3-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

– Петрик Юрій – командир відділення 61-ї державної пожежно-рятувальної частини 1-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області, головний майстер-сержант служби цивільного захисту;

– Марчишин Маркіян-Тарас – заступник начальника 31-ї державної пожежно-рятувальної частини 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Львівській області, капітан служби цивільного захисту;

– Галан Олег – механік-водій інженерного відділення аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Львівській області, сержант служби цивільного захисту;

– Винярський Микола – головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.

Також під час урочистостей рятівники отримали спеціальні відзнаки від інших державних структур, серед яких нагрудні знаки, медалі, почесні грамоти. А також було присвоєно чергові спеціальні звання старшого керівного складу.

Довідка

День рятівника в Україні відзначають щорічно 17 вересня. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, цивільного захисту та інших спеціальних формувань, які ліквідовують наслідки надзвичайних ситуацій, пожеж, рятують життя і здоров'я людей.

фото Романа Балука для Львівської міської ради