Львів’ян запрошують на лекцію «Чому важливо мріяти про майбутнє?»

  • 20.11.2023, 17:19
  • Пресслужба ЛМР
30 листопада о 18:00 у Палаці Хоткевича відбудеться лекція Ігоря Колесника «Чому важливо мріяти про майбутнє?» на прикладі наукової фантастики.

Як зазначають організатори, у скрутні часи, коли першим постає питання щодо виживання, майбутнє затуманюється, заземлюється і стає радше тратою часу. Однак для людини та її свідомості природно – зазирати за горизонт подій, планувати, надіятися, мріяти, надихати на рух себе і наступні покоління.

Візія майбутнього – не лише про вигадку, розвагу, але це також потужний інструмент для змін світу, у якому ми усі живемо. Це ядерний реактор ідей, які захищають від небезпек, додають новизни, розвивають інтелект (емоційний також). Наукова фантастика у цьому разі є чудовим прикладом того, як наші прагнення змін і нового постійно штовхають розум до розвитку.

То що ж там за горизонтом подій? Які цінності людина має залишити, а від яких відмовитися? Якою саме буде людина? Про все це і навіть більше – на затишній цікавій лекції «Чому важливо мріяти про майбутнє? (на прикладі наукової фантастики)».

Лектор – Ігор Колесник, докторант ЛНУ ім. І. Франка, кандидат філософських наук, доцент. Майстер Йода, знавець фентезі, філософії фантастики, візій майбутнього.

Коли: 30 листопада о 18:00.

Де: Палац Хоткевича (вул. Кушевича 1).

Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/zSLCabp4jubpa44e6